Liga prvaka
Ronaldo srušio Staru damu, Ibrahimović se poigravao
0
0

Kakva večer u Ligi prvaka. Susrete druge večeri 3. kola obilježile su rapsodije Ibrahimovića i Ronalda, uvjerljive pobjede Nijemaca i nadasve efikasnost strijelaca koji su postigli čak 27 pogodaka u osam susreta.

Derbi večeri odigran je u Madridu, u okviru skupine B, gdje je Real svladao Juventusa rezultatom 2:1 Cristiano Ronaldo je bio junak pobjede postigavši oba pogotka. Prvi je postigao već u 5. minuti kada ga je nakon slaloma kroz obranu ''Stare dame'' uposlio Di Maria. Juventus je izjednačio preko Llorentea u 22. minuti. Ipak, radost gostiju je trajala svega pet minuta nakon što je Giorgio Chiellini napravio veliku glupost i rukama oborio Sergija Ramosa u svom kaznenom prostoru, pa je tako poklonio jedanaesterac Realu kojega je sigurno realizirao Cristiano Ronaldo za konačnih 2:1. Napomenimo kako je Chiellini već na startu drugog dijela zaradio drugi žuti karton, pa su gosti do kraja utakmice imali igrača manje. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je odlično cijeli susret u redovima kreljevskog kluba.

Liga prvaka, 3. kolo:

Skupina A:

Bayer Leverkuser – Shakhtar 4:0 (Kießling 22', 72', Rolfes 50' (11–m), Sam 57')
Manchester United – Real Sociedad 1:0 (Martinez 2' (ag))

Skupina B:

Real Madrid – Juventus 2:1 (Cristiano Ronaldo 4', 29' (11–m; Llorente 22')
Galatasaray – FC Kopenhagen 3:1 (Melo 10', Sneijder 38', Drogba 45+1'; Claudemir 88')

Skupina C:

Anderlecht – PSG 0:5 (Ibrahimović 17', 22', 36', 62', Cavani 52')
Benfica – Olimpiakos 1:1 (Cardozo 83'; Dominguez 29')

Skupina D:

CSKA Moskva – Manchester City 1:2 (Tošić 32'; Aguero 34', 42')
Bayern Munchen – Plzen  5:0 (Ribery 25' (11–m), 61', Alaba 37', Schweinsteiger 64', Götze 90+1')